GENEL AMAÇLI ELEKTROSTATİK FİLTRE

Elektrostatik Filtre - Trioboss

GENEL AMAÇLI ELEKTROSTATİK FİLTRE

 

ELEKTROSTATİK FİLTRE NEDİR ? 
Elektrostatik filtre, dumanın istenmediği tüm alanlarda kullanılan,dumandaki artık maddeleri filtreleyen ve dışarıya hiçbir şekilde duman vermeyen endüstriyel bir cihazdır.

 

ELEKTROSTATİK FİLTRE NASIL ÇALIŞIR ? 

Elektrostatik Filtre Çalışma Prensibi

Elektrostatik Filtre, gelen dumanı (ocak,kebap,mangal,lazer,kaynak makinası vs hangi çeşit duman olursa olsun) önce dumanın kabasını yağ filtresinden ve ince filtrelerden geçirir. Filtrelerden geçerken duman elektrostatik filtrenin iyonizerlerinden elektron bombardımanına tutulur. Daha sonra kollektör kısmında bu elektronlar petek kısmında tabakalara çekilir ve yapışması sağlanır böylelikle hiçbir şekilde dışarıya duman çıkmaz. Yani filtre bir çeşit dumanı elektromanyetik alanla yok etmektedir. Böylelikle duman tüm kötü partiküllerden arındırılmış  ve şekilde dışarıya vermiş olduğu madde artık tertemiz bir havadır. 

Elektrostatik Filtre Peteği

Elektrostatik Filtre Peteği

ELEKTROSTATİK FİLTRE KURULUMU

TRİOBOSS ELEKTROSTATİK FİLTRENİN ÖZELLİKLERİ

ELEKTROSTATİK FİLTREMİZ BELEDİYE VE ÇEVRE BAKANLIĞI ŞARTNAMELERİNE UYGUNDUR

KEBAP VE IZGARA dumanı için trioboss elektrostatik filtre firmanız için uygundur.

Yıllardır temiz hava ve özellikle hava iyileştirme konusunda uzmanlaşmıştır. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve teknolojilerimiz sayesinde size bireysel çözümler sunabiliriz. Ürünlerimizin benzersizliği ve başarısı, plazma teknolojisi ile bağlantılı olarak farklı filtre sistemlerinin konfigürasyonunda yatmaktadır.

Geliştirme departmanımız, ürünlerin verimliliğini artırmak ve iyileştirmek için sürekli çalışmaktadır. Teknolojimizin etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmıştır ve düzenli kalite kontrollerinde kontrol edilmektedir.

Yağ ve dumanı tamamen ortadan kaldırdığımızı ve kokuların yüzde 95’indan fazlasını ortadan kaldırdığımızı. Sonuç olarak sistemimizden geçen yemek havası sorunsuz bir şekilde çevreye yayılabilmektedir. Referanslarımızda, teknolojilerimizden halihazırda yararlanan şirketler ve firmalar faydalanmaktadır.

Verimlilik ve çevremizi koruma kapsamında sistemlerimiz tamamen kimyasal olmadan çalışır ve atık havanın kalıntı bırakmadan temizlenmesini sağlar. Sıkça tartışılan ince toz da cihazlarımızın çoğu tarafından önemli ölçüde azaltılır. ürünleri zararlı emisyonları azaltır ve düşük güç tüketimi sayesinde son derece verimlidir. Kullandığımız filtreler de kalıcı olarak yeniden kullanılabilir ve son derece dayanıklıdır. Tekrar tekrar filtreleri temizleyip kullanabilirsiniz kullan alt filtre değildir.

Örneğin; 2 metrelik bir ocağınız var günlük yaklaşık 50 kg ile 75 kg arası tam kapasiteli çalışması ile dumanı %98 kokuyu ise %90 oranı ile elektrostatik filtre ile tutmaktadır. Bu oran ocağınızda az ürün olmasında ise duman ve kokuyu %100’e kadar çıkmaktadır.

 

Paket İçeriği;

1 adet karbonsuz elektrostatik filtre
1 adet fan
1 adet yıkama seti

Teknik Özellikler 
Makina Boyu : 54x75x122
Ağırlık : 75 Kg